No 8. līdz 12. jūnijam Liepājas Piemares pamatskolā organizētā dienas nometne “Mans vasaras stāsts 2026” ir veiksmīgi noslēgusies. Viss izdevās lieliski – noskaņojums gan bērniem, gan skolotājām bija labs, Tiamo Grupa nodrošinātais ēdiens – garšīgs, īstenotās aktivitātes – aizraujošas, un pat laikapstākļi mūs patiesi lutināja. Piecu dienu garumā 20 sākumskolas vecuma skolēni pilnveidoja savas latviešu valodas prasmes, draudzējās, daudz kustējās un kopā izbaudīja vasaras brīvlaiku. Katra diena sākās ar rīta apli un dienas kārtības apspriešanu, noslēdzās ar kopīgu vasaras stāsta fragmenta sacerēšanu, uzrakstīšanu un dienas atgriezeniskās saites sniegšanu.
Caur prinču un princešu pasaules iepazīšanu nometnes dalībnieki kopīgi radīja savu vasaras stāstu:
1. diena – Karaliska diena: aktivitātes skolā un sporta laukumā un radošā princešu un prinču kroņu darbnīca;
2. diena – Pasakaina nodarbība: bērnu bibliotēkas “Vecliepājas rūķis” bibliotekāru sagatavotā izzinošā programma;
3. diena – Smilšu piļu būvniecība: radoša darbošanās Beberliņu Zilā karoga pludmalē;
4. diena – Ekskursija “Mazie mūciņi”: viduslaiku spēles un garda pankūku ēšana Jaunpils pilī;
5. diena – Bruņinieku turnīrs: aktīvas sacensības un noslēguma pikniks ar svētku kliņģeri Beberliņos.
Paldies dalībniekiem par karaliski iesākto vasaru! Īpašs paldies nometnes audzinātājām Marinai Averčenko un Svetlanai Jakuņinai par godprātīgo un radošo darbu, medmāsai Lienei Jevtejevai par mūsu pieskatīšanu, kā arī Liepājas pašvaldībai un vecākiem par finansiālo atbalstu! Un liels paldies mūsu kolēģei Monta Macijevska par ideju apmeklēt Jaunpils pils Tikpat foršu vasaras turpinājumu vēlot,
Vineta Muskate, nometnes vadītāja