No 3. līdz 10. jūnijam (izņemot 9.) Liepājas Piemares pamatskolas organizētā dienas nometne “Mans vasaras stāsts” veiksmīgi noslēgusies. Pedagogi gandarīti par paveikto, dalībnieki un vecāki jau gaida turpinājumu.
Septiņu dienu garumā 20 sākumskolas vecuma skolēni, piedaloties daudzveidīgās izglītojošās un attīstošās aktivitātēs, pilnveidoja savas latviešu valodas prasmes, draudzējās, daudz kustējās un kopā izbaudīja vasaru brīvā dabā.
Katra diena sākas ar rīta apli un dienas kārtības apspriedi, noslēdzās ar kopīgu vasaras stāsta fragmenta sacerēšanu un uzrakstīšanu, dienas atgriezeniskās saites sniegšanu.
Nometnes laikā bērni apmeklēja ZIIC Dabas māju un bija vieni no pirmajiem nodarbības uz peldošās platformas dalībniekiem, piedalījās dabas materiālu darbnīcā, devās ekskursijā uz Piejūras brīvdabas muzeju Ventspilī, brauca ar Mazbānīti, sportoja skolas stadionā un darīja daudz citu aizraujošu lietu.
Īpaši visiem patika Vecāku diena – pikniks un sporta aktivitātes Beberliņos ar vecāku un vecvecāku piedalīšanos, un noslēguma diena mini zoo “Atomi”.
Paldies dalībniekiem par kopīgo vasaras stāstu, vecākiem par aktīvu līdzdalību, pedagogiem par godprātīgu darbu, Liepājas pašvaldībai par finansiālu atbalstu!
Nometnes vadītāja Vineta Muskate